تیم فوتبال همیاری

به نام خدا

فوتبال در همیاری فقط به معنای یک ورزش یا یک بازی دوستانه برای پر کردن اوقات فراغت نیست، بلکه برای ما معنای مهم تری دارد، معنای زندگی! در خانواده‌‌ی همیاری، جمله­‌ی معروف “فوتبال مثل زندگی میمونه” به تمام و کمال با پوست و گوشت و خون بچه‌ها عجین شده. ما به فوتبال به مثابه­‌ی امیدی تازه و دریچه­‌ای نو رو به سوی زندگی­‌ای روشن­‌تر و رسیدن به آرزو­‌ها نگاه می‌­کینم.

اینجا کمبود امکانات تمرینی و نبود زمین چمن نمیتونه مانعی برای رسیدن تیم همیاری به خواسته‌شون بشه. هرچند گاهی سخت می‌گذره، اما همگی با امید و شور و شوقی وصف نشدنی با وجود تمام این کاستی­‌ها به جنگیدن برای رسیدن به روزهای بهتر و آینده‌ای روشن تر ادامه می‌دیم.

گاهی بچه‌ها باید ساعت کاری خودشون رو تنظیم کنند و حتی صبح خیلی زود، البته بهتره بگیم بامداد! به محل کارشون در کوره­‌های آجرپزی برن و وظایف کاریشون که به دستان کوچک آن­‌ها سپرده شده (تا کمک حال کوچکی از نظر معیشتی برای خانواده­‌هاشون باشند) رو انجام بدن، تا صبح بتونن در تمرینات تیم فوتبال حاضر بشن. حتی گه گاه باید از سد خانواده­‌ها و مخالفت‌‌هاشون عبور کنند تا اجازه داشته باشند به عشق و رویاشون بپردازن.

حالا پس از گذشت سال­‌ها و گذر از تمام این سختی‌­ها و با وجود تمام کمبود­‌ها، این فرشته­‌ها یک قدم به رویاشون نزدیک­تر شدن!

حالا اون‌ها تونستن به لیگ برتر فوتبال راه پیدا کنند و موفق شدند در اولین بازیشون حریف خود رو با نتیجه ۳ بر ۲ شکست بدن تا نشون بدن با امید و عشق و تلاش مضاعف می‌­تونن از پس هر مانعی بر بیان و هر سدی جلوی راهشون باشه بشکنن تا به رویا‌های بزرگی که در سر دارند برسند.

ما همگی به غیرت و تلاش کودکان تیم همیاری افتخار می‌کنیم و مطمئنیم این موفقیت‌ها نوید بخش یک آینده‌ی روشن برای تمام خانواده‌ی همیاری و نسل بعدی ایران عزیز خواهد بود.

تیم فوتبال همیاری
تیم فوتبال همیاری
تیم فوتبال همیاری
تیم فوتبال همیاری
تیم فوتبال همیاری
تیم فوتبال همیاری